Logo San Fulgencio

Ajuntament

San Fulgencio

 

 

 

Equip de govern

José Sampere Ballester

ALCALDE

POLICIA LOCAL

jsampere@ayto-sanfulgencio.es

Francisco Molero Ortiz

Primer Tinent Alcalde

AGRICULTURA I AIGÜES, INDÚSTRIA, OBRES I SERVEIS I PARCS I JARDINS

fmolero@ayto-sanfulgencio.es

Borja Alonso

Borja Alonso Amorós

Segon Tinent Alcalde

HISENDA, RESIDUS SÒLIDS, NOVES TECNOLOGIES I COMUNICACIONS

balonso@ayto-sanfulgencio.es

 

Ana Maria Villena Gómez

Tercera Tinenta Alcalde

PERSONAL, EDUCACIÓ, ESPORTS, MEDI AMBIENT, OCUPACIÓ I FORMACIÓ, CULTURA, RESIDUS SÒLIDS (VEHICLES), TRANSICIÓ ECOLÒGICA I CONTROL D’ARMES DE QUARTA CATEGORIA

avillena@ayto-sanfulgencio.es

Josefa Sampere Mirete

Quarta Tinenta Alcalde

ASSUMPTES SOCIALS, DONA, TERCERA EDAT I FESTES

fsampere@ayto-sanfulgencio.es

Darren Parmenter

TURISME, PREMSA, MERCATS I RELACIONS INTERNACIONALS

dparmenter@ayto-sanfulgencio.es

Samantha Hull

Samantha Hull

JOVENTUT, OBRES I SERVEIS, FESTES, PARCS I JARDINS I ASSUMPTES SOCIALS

shull@ayto-sanfulgencio.es

Mª Ángeles Ferrández Aniorte

ANIMALS, SANITAT, DONA I TERCERA EDAT

aferrandez@ayto-sanfulgencio.es

Pin It on Pinterest

Shares
Share This