José Sampere Ballester

ALCALDE

URBANISME, PERSONAL, POLICIA LOCAL, ESPORTS, PROTECCIÓ CIVIL

jsampere@ayto-sanfulgencio.es

Francisco Molero Ortiz

Primer Tinent Alcalde

AGRICULTURA I AIGÜES, INDÚSTRIA, OBRES I SERVEIS I PARCS I JARDINS

fmolero@ayto-sanfulgencio.es

David Vives Gil

Segon Tinent Alcalde

HISENDA, RESIDUS SÒLIDS, SANITAT, CULTURA, TRANSICIÓ ECOLÒGICA, PROTOCOL

dvives@ayto-sanfulgencio.es

Ana Maria Villena Gómez

Tercera Tinenta Alcalde

EDUCACIÓ, ANIMALS, MEDI AMBIENT, OCUPACIÓ I FORMACIÓ

avillena@ayto-sanfulgencio.es

Samantha Hull

 

JOVENTUT, OBRES I SERVEIS, FESTES, PARCS I JARDINS I ASSUMPTES SOCIALS

shull@ayto-sanfulgencio.es

Borja Alonso Amorós

NUEVAS TECNOLOGÍAS Y COMUNICACIONES

balonso@ayto-sanfulgencio.es

Darren Parmenter

TURISME, PREMSA, MERCATS I RELACIONS INTERNACIONALS

Josefa Sampere Mirete

Quarta Tinenta Alcalde

ASSUMPTES SOCIALS, DONA, TERCERA EDAT I FESTES

fsampere@ayto-sanfulgencio.es

Aumentar
Alto contraste

Pin It on Pinterest

Shares
Share This